VELKOMMEN TIL NORGES HYGGELIGSTE B2B-SHOP FOR GARN- HOBBY ELLER GAVEBUTIKKER. PRODUKTER OG SERVICE I VERDENSKLASSE!

Cohana: Håndskåret trespole med 3 m tråd – rosa

Med denne skjønne spolen får du 3 m høykvalitets tråd i polyester. Tråden er viklet rundt en blomsterform laget av tochinoki, eller japansk hestekastanje, som er en lett og elegant tresort. Selges en og en i fin innpakning.

Finnes i syv farger.

Størrelse i mm: 35 x 35 x 5.

Trådlengde 3 meter.

Mer informasjon

Håndverkerne hos Studio Golondrina skjærer spolene for hånd i sitt verksted i snødekte Nagano-prefekturet. Deres engasjement for å skape produkter som inspirerer, kommer tydelig frem i det utsøkte håndverket og de innovative, lekne designene.
Trespolen kan også tres på en snor som et anheng, eller lages om til et smykke ved hjelp av det lille utskjærte hullet øverst.

Produktspesifikasjoner

Anbefalt utsalgspris:
125 kr
Merke:
Cohana
Pakkevekt:
5 gram
Pakke størrelse:
5.5 × 5.5 × 1 cm
Varenr:
27867-1
GTIN / EAN:
4972440450607
Kategorier:
,